Корисна інформація
Карбамід марки Б

Хімічна формула {CO(NH2)2}

ГОСТ 2081-92

Карбамід містить 46,2% азоту, що є найвищим показником серед твердих азотних добрив. Амідна форма забезпечує невимивання карбаміду з ґрунту, що дуже важливо для областей рясного зволоження і районів поливного землеробства, що дозволяє використовувати карбамід для підживлення культур на всіх ґрунтах України. Найбільший економічний ефект дає підживлення озимої пшениці, кукурудзи та інших культур шляхом позакореневого листкового підживлення.

Фізико-хімічні показники

Найменування показника Норма

Масова частка:

– азоту в перерахунок на суху речовину, %, не менше

– біурету, %, не більше

46,2

1,4

Води, %, не більше при випробуваннях

– методом висушування

– методом Фішера

0,3

0,5

Внесення розчину карбаміду навiть у пiдвищених концентрацiях (3-5%), на вiдмiну вiд iнших азотних добрив, не викликає опiкiв у рослин i сприяє пiдвищенню вмiсту бiлка в зернi.
При внесеннi карбамiду в ґрунт, його необхідно своєчасно загортати, тому що втрати азоту з карбамiду у виглядi амiаку можуть досягаги 70%. Для запобігання втратам азоту, внесення карбаміду проводять при температурі повітря вдень не вище 20-250С і не нижче 10-120С ввечері.
Позакореневе підживлення карбамідом рекомендовано проводити комбіновано з пестицидами та мікродобривами в одному робочому розчині, що сприяє зниженню факторів негативного впливу на рослини засобів захисту рослин та підвищує дію гербіцидів та фунгіцидів.

Виробники

ВАТ «АЗОТ» м. Черкаси , Україна
ТОВ «ТД Сєверодонецький АЗОТ» , Україна
ВАТ «Концерн «Стірол» м. Горлівка , Україна
ВАТ «ДніпроАзот», м. Дніпродзержинськ , Україна
ВАТ «Одеський припортовий завод», м. Одеса , Україна
Виробництво Росії
Виробництво Узбекистану

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *