Новини
Україна буде експортувати м’ясо в Арабські Емірати

Українські компанії отримали дозвіл на поставки яловичини, баранини і м’яса птиці на ринок Об’єднаних Арабських Еміратів. Про це заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька написала на своїй сторінці в Фейсбуці.
“Україна відкрила ринок ОАЕ для яловичини, баранини і м’яса птиці”, – написала вона.
За її словами, зараз проводяться переговори щодо поставок на ринок цієї країни молока і молочних продуктів, риби, меду, кондитерської продукції, плодово-овочевої консервації, а також живої худоби.
Рутицька зазначила, що право на експорт м’яса птиці в ОАЕ отримали компанії, які мають право поставки цієї продукції на ринок країн ЄС.
“Окремо відзначу, що право на експорт м’яса птиці в ОАЕ отримали компанії, які мають право поставки цієї продукції в ЄС. Це те, про що я не втомлююся повторювати: ЗВТ з ЄС – це наш ключ до ринків країн Азії та Африки, для яких важливо розуміння стандартів якості продукції”, – відзначає заступник міністра.
Вона сподівається, що в найближчій перспективі обсяг аграрного експорту в ОАЕ буде розширено до 300 млн дол.
“У минулому році ми поставили в ОАЕ продукції на суму в $ 135 млн. Це і масло, і яйця, і зернові, овочі, кондитерські вироби. Переконана, що розширення співробітництва може збільшити український експорт в цю країну до рівня в $ 300 млн в найближчій перспективі. Далі – більше. Адже ОАЕ – це величезний торговий хаб, через який продукція експортується в інші країни арабського світу”, – написала Рутицька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *